Wyniki  Zawodów Barbórkowych

 

                                                  3,4. 12. 1983 r.-  I  - Zawody Barbórkowe

 

Klasyfikacja Generalna Zawodów:

1. SKŁ „Górnik” Sanok               - 316 pkt

2. MKS Zryw Sanok                    - 178 pkt

3. KS Podhale Nowy Targ           - 115 pkt

4. SZS AZS Zakopane                 -   56 pkt

5. MKS Cuprum Lubin                -   53 pkt

6. MKS Pionki                             -   32 pkt

7. MKS Niegocin Giżycko          -   21 pkt

 

Klasyfikacja w wieloboju:

 

Seniorzy i juniorzy starsi ( startowało 3 zawodników )

1. Małecki Bogdan    -Cuprum        - 183.999 pkt

2. Koźma Edward      - Górnik        -  193.216 pkt

3. Woźniak Andrzej   - Zryw          -  206.199 pkt

 

Juniorki starsze (startowały 3 zawodniczki )

1. Olcoń Lidia    - Podhale        - 199.083 pkt

2. Stanek Ewa    - SZS AZS      - 199.283 pkt

3. Stanek Bożena SZS AZS   - 210.433 pkt

 

Juniorki młodsze ( startowało 8 zawodniczek )

1.Ziembińska Marta       - Podhale     - 194.833 pkt

2.Haber Bogumiła          - Podhale     - 200.600 pkt

3.Rudy Agata                 - Górnik       - 214. 813 pkt

 

Juniorzy młodsi ( startowało 16 zawodników )

1.Iwaniszyn Adam      - Górnik    - 186.750 pkt

2. Panasik Marek        - Niegocin - 189.516 pkt

3. Wełnowski Piotr     - Pionki     - 189.566 pkt

 

Młodziczki ( startowało 6 zawodniczek )

1. Jaklik Katarzyna      - Górnik        -  221.200 pkt

2. Stabryła Agata         - Górnik        -  221.350 pkt

3. Wychowanek Agnieszka Górnik 226.800 pkt

 

Młodzicy ( starowało 9 zawodników )

1.Czytajło Jacek              -  Górnik        - 232.100 pkt

2. Wojewódka Bogdan    - Zryw           - 234.450 pkt

3. Mazur Jan                    - Górnik        - 236.200 pkt

 

Sędzia Główny Leszk Ciuk. Najlepsze wyniki Marta Ziembińska  - 46,8 sek i  Małecki Bogdan - 43,0  sek - ( na 500 m )

 

 

 

 

                        1,2. 12. 1984 r.  II  Zawody Barbórkowe  - Eliminacje Pucharu Polski

 

Końcowe  wyniki wielobojowe:

 

Kobiety ( startowało  11 zawodniczek  w konkursie i 15 poza konkursem)

1.Folwarska Beata        SNPTT        - 204.250 pkt

2.Haber Bogumiła        Podhale        - 204.632 pkt

3.Rudy Beata               Górnik          - 214.249 pkt

poza konkursem:

Ziembińska Marta      Podhale          - 203.533 pkt

 

Mężczyźni ( starowało 20 zawodników  w konkursie i 13 poza konkursem )

1. Rachwał Jacek                      - Górnik        183.979 pkt

2.Jantosz Leszek                      - Górnik         186.253 pkt

3. Koźma Edward                    - Górnik         192.223 pkt

poza konkursem

Iwaniszyn Adam                     - Górnik          180.596 pkt

 

Sędzia Główny  - Adam Polityński .  Najlepsze wyniki : Marta Ziembińska  - 47,6 sek  i  Adam Iwaniszyn - 42,5 sek   (na 500 m)

 

 

 

 

                       

7,8. 12.  1985 r III  Zawody Barbórkowe - Eliminacje Pucharu Polski

 

Starowało: 41 kobiet, w tym 36 w ramach Eliminacji oraz 46 mężczyzn , w tym   37 w ramach Eliminacji.

 

Wyniki łączne:

Kobiety:

1. Białkowska Ewa        - Olimpia        - 201.216 pkt

2. Haber Bogumiła        - Podhale        - 204.872 pkt

3. Ziembińska Marta     - Podhale        - 205.653 pkt

4. Oklejewicz Barbara  - Górnik          - 205.756 pkt  ( Eliminacje Pucharu )

 

Mężczyźni:

1. Krysiak Piotr              - Górnik         - 178.354 pkt

2.Iwaniszyn Adam         - Górnik         - 187.545 pkt

3.Banasik Marek            - Stegny         - 188.358 pkt

4. Tchórzewski Dariusz  - Zryw          -  189.444 pkt ( Eliminacje Pucharu )

 

Sędzia Główny Adam Polityński.  Najlepsze wyniki:  Ewa Białkowska 45,28 sek  i   Dominik Jerzy  - 40,19 sek -  (na 500 m)

 

 

 

 

                                6,7. 12. 1986 r .  IV Zawody Barbórkowe  - Eliminacje Pucharu Polski

 

Starowało: 31 kobiet, w tym 26 w ramach Eliminacji oraz 39 mężczyzn, w tym   27 w ramach Eliminacji.

 

Wyniki łączne:

 

Kobiety:

1. Górniak Beata              - Marymont              - 194.183 pkt

2.Haber Bogumiła           -  Podhale                 - 195.249 pkt

3.Oklejewicz Barbara      - Górnik                   - 195.783 pkt

 

Mężczyźni :

1. Diduch Piotr                - Pilica                     - 174.266 pkt

2. Radke Jaromir             - Pilica                     - 176.102 pkt

3.Szczepański Janusz     - Olimpia                  - 176.863 pkt

4. Pawłowski Roman     - Górnik                    - 179.586 pkt

 

Sędzia Główny Jerzy Lisowski. Najlepsze wyniki : Zofia Tokarczyk 44,30 sek   i  Janusz Szczepański  - 40,8 sek  - ( na 500 m.)

 

 

 

                        5,6. 12. 1987 r. V  Zawody Barbórkowe Eliminacje Pucharu Polski

 

Startowało: 39 zawodniczek  oraz 46 zawodników

 

Wyniki Eliminacji :

Kobiety

1. Borkowska Ewa          -  Olimpia                  - 199.533 pkt

2. Bartoszewska Aneta    -  CWKS Legia         - 200.762 pkt

3. Staszkiewicz Joanna    - Górnik                    - 204.286 pkt

 

Mężczyźni:

1. Czytajło Jacek            - Górnik                      - 185.396 pkt

2. Żuralski Wojciech      - Olimpia                    - 186.406 pkt

3. Fąfara Zbigniew         - Górnik                      - 186.866 pkt

 

                                                                                 V Zawody Barbórkowe o Puchar Dyrektora  SZGNiG

 

Startowało 10 zawodniczek  i  20 zawodników

Wyniki:

Kobiety:

1. Bednarczyk Grażyna          -    SNPTT             - 189.005 pkt

2. Haber Bogumiła                 -    Podhale            - 189.406 pkt

3. Szustak Wioletta                -    Marymont         - 191.993 pkt

 

Mężczyźni:

1.Radke Jaromir                    - Pilica                      - 172.860 pkt

2. Diduch Piotr                     - Pilica                       - 173.361 pkt

3. Olesiak Jarosław              - SNPTT                    - 175.765 pkt

 

Sędzia Główny Stanisław Rząsa. Najlepsze  wyniki: Haber Bogumiła 1.30,04 sek ( na 1000 m. )  Dominik Jerzy 39,88 sek ( na 500 m.)

 

 

 

                        3,4. 12.  1988 r.  -  VI  Zawody  Barbórkowe  - Młodzieżowy Puchar Polski

 

Startowało:  45 kobiet, w tym  38 w Młodzieżowym Pucharze Polski oraz  67 mężczyzn, w tym  49 w Młodzieżowym Pucharze Polski

Prowadzona była klasyfikacja łączna.

Wyniki:

Kobiety

1. Górniak Beata               - Marymont       - 195,492 pkt

2. Patynowska Mariola     - Olimpia           - 197.463 pkt

3.Koźma Barbara              - Górnik            - 200.036 pkt

 

Mężczyźni

1. Jóźwik Andrzej           - Pilica               - 173.076 pkt

2. Diduch Piotr                - Pilica               - 175.989 pkt

3. Abratkiewicz Paweł    - Pilica               - 177.639 pkt

4. Drwięga Artur             - Górnik            -  179.946 pkt

 

Młodzieżowy Puchar:

Kobiety

1. Dyjak Dorota              - Górnik             - 201.623 pkt

2. Staszkiewicz Joanna   - Górnik             - 201.979 pkt

3. Bocoń Ewa                 -  Zryw               - 203.919 pkt

 

Mężczyźni

1. Szczepański Wojciech       - Pilica             - 187.583 pkt

2. Szafrański Artur                - niezrzeszony  - 187.959 pkt

3. Wojewódka Bogdan          - Zryw              - 189.810 pkt

 

Sędzia Główny Henryk Żak. Najlepsze wyniki: Beata Górniak 46,41 sek i  Abratkiewicz Paweł 40,62 sek ( na 500 m )

 

Po raz pierwszy zorganizowano Zawody Barbórkowe dla dzieci. Odbyły się one 26 i 27 listopada 1988 r. Uczestniczyło 25 dziewcząt i

29 chłopców z  2 sanockich klubów Zryw i Górnik.

Wyniki w wieloboju:

Dziewczęta

1. Leśniak Marta           - Górnik   - 215.400 pkt

2.Szczudlik Barbara      - Zryw     - 216.950 pkt

3.Piórkowska Anita      - Górnik   - 218.200 pkt

Chłopcy

1. Kwiatkowski Norbert  - Zryw    - 200.050 pkt

2. Pantoł Piotr                  - Górnik  - 205.450 pkt

3. Sowa Maciej                - Górnik  - 231.850 pkt

 

 

        2,3. 12. 1989 r.  VII  Zawody Barbórkowe o Lampę Górniczą  - Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

 

Startowało 40 kobiet, w tym 33  w OZK oraz  59 mężczyzn, w tym 42 w OZK.

 

Wyniki łączne:

Kobiety

1. Patynowska Mariola        - Olimpia         - 196.483 pkt

2. Dyjak Dorota                   - Górnik           - 197.200 pkt

3. Bartoszewska Aneta        - Legia             - 204.933 pkt

 

Mężczyźni

1. Drwiega Artur                 - Górnik           - 176.583 pkt

2. Miazek Grzegorz            -  Pilica             - 178.536 pkt

3. Rycke Robert                  - Olimpia         -  178.856 pkt

 

Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne wyniki:

Kobiety

1. Bułka Brygida                   - Orzeł           -  208.266 pkt

2. Szczepańska Edyta            - Górnik         -  210.399 pkt

3. Słomkowska Małgorzata   - Legia           -  210.416 pkt

 

Mężczyźni

1. Szwedo Ireneusz            - Cuprum       - 183.926 pkt

2.Wojewódka Bogdan        - Zryw           - 183.966 pkt

3. Światkowski Piotr          - Orzeł           - 186.056 pkt

 

Sędzia Główny Tadeusz Mleczko. Najlepsze wyniki: Patynowska Mariola 45,8 sek i  Nowakowski Michał 41,7 sek ( na 500 m  )

 

 

 

 

        W roku 1990 i 1991 Tor Lodowy „ Błonie „ był w remoncie. Z tego względu Zawody Barbórkowe nie odbyły się.

 

*****************************************************************************************************************

 

                        5,6. 12. 1992 r.   VIII  Zawody Barbórkowe  - Puchar Polski

 

Startowało 31 kobiet : 10 w Pucharze Polski i  21 w OZK oraz  56 mężczyzn : 22 w Pucharze Polski i 34 w OZK.

Ponieważ nie prowadzono punktacji wielobojowej, a tylko punktowano miejsca od 1 do 16 na każdym dystansie, postanowiono, że Zawody Barbórkowe wygrają zawodniczka i zawodnik, którzy uzyskają największą ilość punktów łącznie za 4 dystanse w Pucharze Polski.

 

Zwyciężyli w Zawodach Barbórkowych i lampę Górniczą otrzymali:

w kategorii kobiet Aneta Rękas  Orzeł Elbląg

w kategorii mężczyzn Witold Mazur  - Zryw Sanok

 

Sędzia Główny Stanisław Rząsa. Najlepsze wyniki : Angelika Bednarz 46,3 sek (500 m ) i Paweł Abratkiewicz 1.22,3 sek ( 1000 m)

 

 

 

                4,5. 12. 1993 r. IX  Zawody Barbórkowe  - Puchar Polski Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

 

Startowało: 11 kobiet w Pucharze Polski i 22 kobiety w OZK oraz 17 mężczyzn w Pucharze Polski i 38 w OZK. Łącznie 33 kobiety i 

55 mężczyzn.  Na protokołach z zawodów nie ma napisów, że są to Zawody Barbórkowe , ale w dokumentach SKŁ” Górnik” jest zachowany „Preliminarz kosztów imprezy”  -  Zawody Barbórkowe PP + OZK  Sanok 4 5 . 12. 1993 r.  - co świadczy o tym, że zawody odbyły się, a organizatorem był klub „Górnik”.

Nie ma też informacji, kto wygrał zawody i kto otrzymał nagrody. Nie prowadzona była punktacja wielobojowa, a tylko punktacja za miejsca od 1 16 na każdym dystansie. Jest natomiast na protokole z biegu na 3000 m mężczyzn Pucharu Polski  podliczenie punktów wielobojowych co świadczy o tym, że wyłoniono najlepszego wieloboistę. W kategorii kobiet rozegrano tylko 3 dystanse, a więc  nie można było określić najlepsze wieloboistki.

 

Wyniki  mężczyzn  - (Wielobój za dystanse 500, 1000, 1500, 3000 m.).

1. Ogórek Jarosław      - KS Pilica       - 170.233 pkt

2. Mazur Witold          - Zryw              - 170.433 pkt

3. Napora Jacek           - Cuprum         - 170.449 pkt

 

Sędzia Główny Stanisław Rząsa . Najlepsze wyniki:  Żarczyńska Iwona  - 45,5 sek  (na 500 m) i  Mazur  Witold  - 1.21,9 sek ( na 1000 m).

 

 

 

                3,4.  12.  1994 r.  X  Zawody Barbórkowe   -   Puchar Polski Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

 

Startowało 31 kobiet w tym: 6 w Pucharze Polski,  23  w OZK i   2  poza konkursem  oraz   47  mężczyzn  w tym : 12  w Pucharze Polski i  35 w OZK.

Puchary Lampy Górnicze przyznawano dla zawodniczki i zawodnika, którzy  zdobyli najwięcej punktów w  Pucharze Polski  w 4 startach  - dystansach licząc punkty za miejsca od 1 do 16. Dla zawodniczek i zawodników startujących w OZK przyznano nagrody rzeczowe za miejsca od 1 do 3.

 

Wyniki:

1 sze miejsce wśród kobiet z wynikiem 66 pkt zajęła Joanna Staszkiewicz

1 sze miejsce wśród mężczyzn z wynikiem 66 pkt zajął Witold Mazur

 

Sędzia Główny Stanisław Rząsa. Najlepsze wyniki: Joanna Staszkiewicz 46,9 sek i Witold Mazur 40,4 sek  ( na 500 m )

 

*****************************************************************************************************************

 

                2,3.  12. 1995 r.  XI Zawody Barbórkowe  - Puchar Polski Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

 

Startowało: 36 kobiet w tym: 13 w Pucharze Polski, 21 w OZK i 2 poza konkursem ( Ukraina) oraz 41 mężczyzn w tym: 16 w Pucharze Polski, 31 OZK i 4 poza konkursem (Ukraina)

 

W przyznawaniu Lamp Górniczych wrócono do punktacji wielobojowej mężczyźni za 4 dystanse, kobiety za 3 dystanse w Pucharze Polski.

 

Wyniki:

Kobiety

1. Magiera Agnieszka           - Pilica       - 140.033  pkt

2.Ufel Buczyńska Maja     - Orzeł EB  - 140.483 pkt

3.Rękas Aneta                       - Pilica       - 142.116 pkt

 

Mężczyźni

1. Kubin Ireneusz               - SNPTT       - 173.043 pkt

2. Ogórek Jarosław             - Pilica          - 175.173 pkt

3. Kreja Karol                     - Stegny        -  180.019 pkt

 

Sędzia Główny Stanisław Rząsa. Najlepsze Wyniki -  Magiera Agnieszka 45,5 sek , Sergiej Beliński Ukraina 40,9 sek ( na 500 m )  

 

                6-8.12.1996 r.  Mistrzostwa Polski na Dystansach  -  XII  Zawody Barbórkowe

 

W terminie odbywania co rocznych Zawodów Barbórkowych  PZŁSz zorganizował  w Sanoku Mistrzostwa Polski na Dystansach. Organizatorzy oraz Sędzia Główny Mistrzostw wyrazili zgodę by  w tym terminie przeprowadzone zostały również tradycyjne Zawody Barbórkowe. Ustalono, że zwycięzcami Zawodów Barbórkowych zostaną zawodniczka i zawodnik, którzy  uzyskają w Mistrzostwach Polski najlepsze wyniki.  W regulaminie uznano za najlepszy wynik,  czas najbliższy procentowo do rekordu świata na tym dystansie.

 

W Mistrzostwach Polski startowało  12 kobiet oraz 23 mężczyzn

 

Najlepsze wyniki  uzyskali i zwycięzcami Zawodów Barbórkowych zostali:

-   Agnieszka Magiera     -  Pilica Tomaszów      - wygrała wszystkie dystanse.

-.  Paweł Zygmunt          -  SNPTT Zakopane      -  2.01,79 sek  na 1.500 m.

 

Sędzia  Główny  - Marian Frajkopf. Najlepsze wyniki:  Zygmunt Paweł  39,42 sek (PK), Agnieszka Magiera 45.10 sek  ( na 500 m).

 

 

 

         29,30. 11. 1997 r.   XIII  -  Zawody Barbórkowe   -  Puchar Polski Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

 

Startowało 27   kobiet, w tym   9 w Pucharze Polski i 18 w OZK oraz 32  mężczyzn w tym 14 w Pucharze Polski i 18 w OZK

 

Przyjęto regulamin Zawodów Barbórkowych, w którym ustalono, że zwycięzcami są zawodniczka i zawodnik, którzy uzyskają najbardziej zbliżony wynik, na którymkolwiek z dystansów, do rekordu świata.

 

Najlepsze wyniki uzyskali:

  -  Katarzyna Wójcicka  -    Górnik                 -   44,2 sek  ( 87,53%)

  -  Adam Sadowski         -   SNPTT SMS       -  2.02,6 sek ( 90,2 % )

 

Sędzia Główny  - Adam Polityński.   Najlepsze wyniki:  Katarzyna Wójcicka 42,2 sek , Adam Sadowski 39,6 sek  ( na 500 m.)

 

 

 

        5,6. 12. 1998 r.  -  XIV  Zawody  Barbórkowe   - Puchar Polski  - Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

 

Startowało: 35 kobiet , w tym 9 w Pucharze Polski i  26 w OZK  oraz  51  mężczyzn w tym 18 w Pucharze Polski i 33 w OZK.

 

Regulamin zdobycia nagrody głównej Lampy Górniczej jak w roku poprzednim.

 

Najlepsze wyniki uzyskali:

  -  Katarzyna Wójcicka   -  Górnik               - 2.14,8 sek   ( na 1.500 m  -  86,7% )

  -  Jaromir Radke            -   Pilica                - 4.13,1 sek   ( na 3.000 m  - 90,4% )

 

Sędzia Główny  - Stanisław Rząsa.  Najlepsze wyniki :  Katarzyna Wójcicka  - 2.14, 8 sek na 1500 m , Gralla Marcin 1.18,1 sek na 1000 m.

 

 

                17,18,19. 12. 1999 r.  -   XV  Zawody Barbórkowe  -  Mistrzostwa Polski na Dystansach

 

Startowało: 25 kobiet i 34 mężczyzn.

 

Regulamin  Zawodów Barbórkowych określał, że podczas rozgrywanych Mistrzostw Polski na Dystansach  wyłonieni zostaną zwycięzcy Zawodów Barbórkowych.  Lampy Górnicze  otrzymają zawodniczka i zawodnik, którzy uzyskają na którymkolwiek dystansie wynik najbliższy rekordowi świata.

 

Najlepsze wyniki uzyskali :

-   Katarzyna Wójcicka            - Górnik                                       -  43,60  sek  ( na 500 m. -   86,10 % )

-   Paweł Zygmunt                   -  Węgierska Korona Krynica   -  1:56,74  sek  ( na 1500 m 91,10 % )

 

Sędzia Główny Adam Polityński. Najlepsze wyniki :  Katarzyna Wójcicka  43,60 sek i Paweł Abratkiewicz  37,59 sek  (X) ( na 500 m. ).

  (X)   -  Wyniki  różnią się od czasu zmiany regulaminu tzn.  od kiedy najlepsze wyniki  za które zawodnicy otrzymują Lampy Górnicze są obliczane  w stosunku do rekordu świata na danym dystansie, natomiast najlepsze wyniki  podawane   na końcu informacji o zawodach są od  pierwszych Zawodów  Barbórkowych  obliczane  z punktacji wielobojowej tzn na każdym dystansie czas przeliczany  na 500 m )

 

                4. 12.1999 r.  Mała Barbórka  - zawody klasyfikacyjne  dla 2 klubów Górnik i Zryw Sanok

 

Startowało: 9 dziewcząt i  15 chłopców.

Sędzia główny Tadeusz Mleczko. Najlepsze wyniki: Agnieszka Szałkiewicz  44,9 sek i Damian Sobolak 44,9 sek  ( na 500 m ).

 

 

 

 

 

 

 

                2,3. 12. 2000 r.   XVI  -  Zawody Barbórkowe  -  Puchar Polski, Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne.

 

Startowało: 39 kobiet, w tym 16 w Pucharze Polski i  23 w OZK  oraz  48 mężczyzn, w tym 21 w Pucharze Polski i  27 w OZK.

 

Regulamin zawodów jak w poprzednich latach.

 

 

Najlepsze wyniki uzyskali:

-   Trzebunia Alicja                       -   SNPTT            - 44,5 sek      ( na 500 m  - 84,78 % )

-   Ustynowicz Maciej                   -  Marymont        - 38,1 sek     ( na 500 m 90,89 % )

 

Sędzia Główny  - Stanisław Rząsa. Najlepsze wyniki:  Trzebunia Alicja 44,5 sek i Maciej Ustynowicz 38,1 sek ( na 500 m )

 

 

 

        1,2. 12. 2001 r.   XVII  -  Zawody Barbórkowe   - Puchar Polski , Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne

 

Startowało :  40 kobiet, w tym  19 w Pucharze Polski i 21 w OZK  oraz   49 mężczyzn, w tym 28 w Pucharze Polski i 21 w OZK

 

Regulamin zawodów jak w roku poprzednim. Nagrody główne to Lampy Górnicze oraz dla 3 najlepszych  zawodniczek i zawodników upominki.

 

Najlepsze wyniki uzyskali:

-   Aleksandra Przeor                 - Orzeł           -  44,0 sek     ( na 500m 84,75% )

-   Maciej Ustynowicz               - Marymont   -  38,2 sek     ( na 500 m 89,94 % )

 

Sędzia Główny Jan Mazur.  Najlepsze wyniki:  Aleksandra Przeor  - 44,0 sek oraz Maciej Ustynowicz  38,2 sek  ( na 500 m. )

 

                          8.  12.  2001 r.    Mała  Barbórka

 

Startowało:  10 dziewcząt oraz  14 chłopców.

 

Sędzia Główny Leszek Ciuk . Najlepsze wyniki:  Kinga Jagieła  - 51,5 sek, Rysz Krzysztof 41,7 sek    ( na 500 m )

 

 

        30. 11, 1. 12.  2002 r.    XVIII  - Zawody Barbórkowe  - Puchar Polski , Ogólnopolskie Zawody Klasyfukacyjne

 

Startowało:  40 kobiet, w tym 19 w Pucharze Polski i 21 w OZK oraz   43 mężczyzn, w tym 20 w Pucharze Polski i 23 w OZK.

 

Regulamin Zawodów jak w roku poprzednim.

 

Najlepsze wyniki uzyskali:

-   Ksyt Karolina                 -   Pilica        -   1:26,44 sek  ( na 1000 m  - 85,411% )

-   Radke Jaromir                -   Pilica        -   4:07,20 sek  ( na 3000 m 89,004% )

 

Sędzia Główny Stanisław  Rząsa.  Najlepsze wyniki:   Karolina Ksyt  -  1.26,44 sek ( na 1000 m. ) ,  Skoneczny Arkadiusz  -

39,26 sek ( na 500 m )

 

 

Opracował na podstawie dokumentacji: Tadeusz Mleczko.