Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich miłośników sportu o wsparcie finansowe poprzez przekazanie małej części podatku. Jak państwo wiecie Ustawodawca umożliwił przekazanie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Głównym celem klubu jest wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport.
Zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna gwarantuje im to, co jest najważniejsze -zdrowie. Dzięki regularnym treningom pod okiem fachowców uczą się systematyczności, dyscypliny, cierpliwości w dążeniu do celu. Wiedzą, że tylko ciężka systematyczna praca na treningach gwarantuje im sukces.

Pomóżmy im spełnić marzenia

Rocznie przez klub przewija się ok. 200 osób próbując swych sił w głównej sekcji łyżwiarstwie szybkim lub short-treku. W bieżącym roku Robert Kustra startuje na Uniwersjadzie w Chinach, Maciek Biega i Witek Mazur są medalistami mistrzostw Polski, a Mateusz Chabko na Olimpiadzie młodzieżowej zdobył 6 medali w tym 3 złote. – możliwy jest jego start w MŚ Juniorów. Młodsze roczniki od dłuższego czasu okupują czołowe miejsca w kraju, co można wyczytać w prasie. Aktualnie walczą o prawo startu na VIKING RACE w Herenveen (nieoficjalne MŚ dzieci)
         Dziękujemy bardzo serdecznie licznym darczyńcom z poprzedniego roku.
Dziękujemy za zaufanie w imieniu dzieci. Poprzez Waszą decyzje spełniły się marzenia naszych mistrzów, jesteście też współautorami w/w sukcesów.
 Wydatkowanie pozyskanych środków jest monitorowane przez Ministerstwo Finansów.
Zasady wypełniania: w PIT-36 poz. 305, 306 i 307 lub PIT-37 poz. 124, 125 i 126. wpisać nazwę Sanocki Klub Łyżwiarski GÓRNIK, nr KRS 0000058816 oraz kwotę 1% podatku należnego. Urząd Skarbowy sam dokona przelewu we wskazane miejsce. W gotowych drukach IPS można wybrać klub w wyszukiwarce internetowej klikając w poz.305 PIT-36 lub 124 PIT-37 (po ustawieniu kursora na znaczek ” ! ” , TAK, baza organizacji wpisując nazwę lub nr KRS). Gotowe druki PIT dostępne są na www.ips-infor.com.pl (klikamy  opis inst. IPS, “kliknij tutaj”) w lub www.pity.pl (Pity-2008, zakładka “pliki do pobrania”, pobierz instalację Pity-2008). Poniżej są informacje uzupełniające a zakreślając krzyżyk pod “wyrażam zgodę” umożliwicie nam identyfikację darczyńcy.