1,5 % podatku

Trwa okres rozliczeń podatkowych za rok 2023.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich miłośników sportu o wsparcie finansowe poprzez przekazanie małej części podatku. Jak państwo wiecie, Ustawodawca umożliwił przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Nasz KRS 0000058816

Głównym celem klubu jest wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport. Zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna gwarantuje im to, co jest najważniejsze – zdrowie.

Dzięki regularnym treningom pod okiem fachowców uczą się systematyczności, dyscypliny, cierpliwości w dążeniu do celu. Wiedzą, że tylko ciężka systematyczna praca na treningach gwarantuje im sukces.

Pomóżmy im spełnić marzenia!

Rocznie przez klub przewija się dziesiątki osób próbując swych sił w głównej sekcji łyżwiarstwie szybkim, short-tracku lub jeździe na rolkach.

Piotr Michalski wychowanek SKŁ Górnik Sanok na początku stycznia 2024 roku został Mistrzem Europy w sprinterskim biegu drużynowym wraz z Markiem Kanią i Damianem Żurkiem. Jest także podwójnym brązowym medalistą Mistrzostw Polski na 500 i 1000m.

Szymon Hostyński podczas YOG (Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie) zajął 7 miejsce na 500m.

Młodsze roczniki od dłuższego czasu okupują czołowe miejsca w kraju, co można wyczytać w prasie i w internecie. Multimedalistka – Julita Krawiec 5 złotych medali w nieoficjalnych Mistrzostwach Europy dzieci i młodzieży rozgrywanych w Heerenveen w Holandii. Czołowe miejsca w sezonie 2023/24 podczas Ogólnopolskich Zawodów Dzieci – medaliści Oliwia Dydek, Izabela Potocka, Zofia Dziadak, Gaja Fedak. To tylko niektóre wyniki naszych “małych” Mistrzów.

Dziękujemy bardzo serdecznie licznym darczyńcom z poprzednich lat. Dziękujemy za zaufanie w imieniu dzieci. Poprzez Waszą decyzję spełniły się marzenia naszych “małych” mistrzów, jesteście też współautorami w/w sukcesów.

Wydatkowanie pozyskanych środków jest monitorowane przez Ministerstwo Finansów.

Zasady wypełniania: w wypełniany PIT prosimy o wpisanie nr KRS 0000058816 oraz kwotę 1,5% podatku należnego.

Urząd Skarbowy sam dokona przelewu we wskazane miejsce. Można także podać informacje uzupełniające a zakreślając krzyżyk pod „wyrażam zgodę” umożliwicie Państwo nam identyfikację darczyńcy.

Dziękujemy. Zarząd Klubu

Podobne Wpisy