1 % podatku

Trwa okres rozliczeń podatkowych za rok 2022.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich miłośników sportu o wsparcie finansowe poprzez przekazanie małej części podatku. Jak państwo wiecie, Ustawodawca umożliwił przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Nasz KRS 0000058816

Głównym celem klubu jest wychowanie dzieci i młodzieży poprzez sport. Zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna gwarantuje im to, co jest najważniejsze – zdrowie.

Dzięki regularnym treningom pod okiem fachowców uczą się systematyczności, dyscypliny, cierpliwości w dążeniu do celu. Wiedzą, że tylko ciężka systematyczna praca na treningach gwarantuje im sukces.

Pomóżmy im spełnić marzenia!

Rocznie przez klub przewija się dziesiątki osób próbując swych sił w głównej sekcji łyżwiarstwie szybkim, short-tracku lub jeździe na rolkach.

Piotr Michalski wychowanek SKŁ Górnik Sanok na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie zajął 4 miejsce na 1000 m oraz 5 na 500 m. Na początku stycznia 2022 roku został Mistrzem Europy na 500 m oraz brązowym medalistą w drużynowym biegu sprinterskim. Jest także Mistrzem Polski.

Młodsze roczniki od dłuższego czasu okupują czołowe miejsca w kraju, co można wyczytać w prasie i w internecie.

Medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski w Wieloboju – Roch Maliczowski, medalista OOM – Szymon Hostyński. Brązowa medalistka Mistrzostw Polski Młodzików – Julita Krawiec, Ogólnopolskie Zawodów Dzieci – medaliści Oliwia Dydek i Olaf Podczerwiński. To tylko niektóre wyniki naszych “małych” Mistrzów.

Dziękujemy bardzo serdecznie licznym darczyńcom z poprzednich lat. Dziękujemy za zaufanie w imieniu dzieci. Poprzez Waszą decyzję spełniły się marzenia naszych “małych” mistrzów, jesteście też współautorami w/w sukcesów.

Wydatkowanie pozyskanych środków jest monitorowane przez Ministerstwo Finansów.

Zasady wypełniania: w wypełniany PIT prosimy o wpisanie nr KRS 0000058816 oraz kwotę 1,5% podatku należnego.

Urząd Skarbowy sam dokona przelewu we wskazane miejsce. Można także podać informacje uzupełniające a zakreślając krzyżyk pod „wyrażam zgodę” umożliwicie Państwo nam identyfikację darczyńcy.

Dziękujemy. Zarząd Klubu

Podobne Wpisy